Programma

Veldvoetbal

Programma van dinsdag 24/04/2018
Tijd Thuis Uit

Senioren
19:00 VSCO '61 6 csv Apeldoorn 10
19:00 Swift '64 4 VSCO '61 8

Vrouwen
19:30 VSCO '61 VR1 Prins Bernhard VR1
Programma van woensdag 25/04/2018
Tijd Thuis Uit

Pupillen
18:00 KHC JO8-1 VSCO '61 JO8-1
Programma van zaterdag 28/04/2018
Tijd Thuis Uit

Pupillen
10:00 VSCO '61 JO13-1 ESC JO13-1G
08:30 VSCO '61 JO13-2 DSV '61 JO13-1
09:30 WHC JO11-1 VSCO '61 JO11-1
09:30 CSV'28 JO11-6 VSCO '61 JO11-2
08:30 VSCO '61 JO11-3G Epe JO11-6G
09:00 Oene JO10-1G VSCO '61 JO10-1
10:30 VSCO '61 JO9-1 asv Dronten JO9-2G
09:00 SV Zwolle JO9-6 VSCO '61 JO9-2
10:00 ESC JO8-4 VSCO '61 JO8-1
09:00 Epe JO8-1 VSCO '61 JO8-2
10:30 VSCO '61 JO8-3 Nunspeet JO8-2

Junioren
12:00 VSCO '61 JO19-1 Den Ham JO19-1
12:00 VSCO '61 JO19-2 Hattem JO19-1
10:00 VSCO '61 JO17-2 IJVV JO17-4
11:00 ZAC JO15-5 VSCO '61 JO15-1
10:00 WHC JO15-4 VSCO '61 JO15-3

Senioren
15:00 Blauw Geel '55 1 VSCO '61 1
14:30 ZAC 2 VSCO '61 2
12:30 VSCO '61 3 't Harde 2
16:00 VSCO '61 4 asv Dronten 7
14:00 VSCO '61 5 IJVV 7
14:30 VSCO '61 6 Prins Bernhard 3
14:30 VSCO '61 7 ESC 5
14:30 VSCO '61 8 Swift '64 4

Vrouwen
12:00 WHC VR1 VSCO '61 VR1
10:00 VSCO '61 MO13-1 Swift '64 MO13-1
Programma van dinsdag 01/05/2018
Tijd Thuis Uit

Senioren
19:15 VSCO '61 8 Oene 6
Programma van donderdag 03/05/2018
Tijd Thuis Uit

Junioren
19:30 Noord Veluwe Boys JO19-1 VSCO '61 JO19-2
Programma van zaterdag 05/05/2018
Tijd Thuis Uit

Pupillen
09:00 OWIOS JO13-2 VSCO '61 JO13-2
08:30 VSCO '61 JO13-3 's Heerenbroek JO13-1
09:00 Oene JO11-2G VSCO '61 JO11-3G
10:30 VSCO '61 JO8-1 asv Dronten JO8-7
11:00 asv Dronten JO8-2 VSCO '61 JO8-2
10:30 VSCO '61 JO8-3 Dos Kampen JO8-4

Senioren
14:30 VSCO '61 3 SDV Barneveld 4
14:30 VSCO '61 4 Hatto Heim 6
15:00 't Harde 5 VSCO '61 6
14:30 ASC '62 7 VSCO '61 7

Vrouwen
13:00 ST: HMC MO17-1d VSCO '61 MO17-1
Programma van woensdag 09/05/2018
Tijd Thuis Uit

Junioren
19:30 De Zweef JO19-1 VSCO '61 JO19-1
18:45 Hattem JO17-2 VSCO '61 JO17-2
Programma van zaterdag 12/05/2018
Tijd Thuis Uit

Pupillen
08:30 ZAC JO13-1 VSCO '61 JO13-1
08:30 VSCO '61 JO13-2 Epe JO13-3G
10:00 Zalk JO13-1G VSCO '61 JO13-3
09:00 FC Horst JO11-1 VSCO '61 JO11-1
08:30 VSCO '61 JO11-2 CSV'28 JO11-5
09:15 OWIOS JO11-4 VSCO '61 JO11-3G
10:30 VSCO '61 JO9-1 WVF JO9-3
09:30 VSCO '61 JO9-2 Dos Kampen JO9-4
08:30 VSCO '61 JO8-2 EFC '58 JO8-1
10:30 VSCO '61 JO8-3 Dos Kampen JO8-3

Junioren
12:00 VSCO '61 JO19-1 Berkum JO19-1
12:00 VSCO '61 JO17-1 ESC JO17-1
14:30 Dos Kampen JO17-4 VSCO '61 JO17-2
10:00 VSCO '61 JO15-1 WZC Wapenveld JO15-1
08:30 VSCO '61 JO15-3 't Harde JO15-3

Senioren
14:30 Lunteren 1 VSCO '61 1
12:15 DOS '37 2 VSCO '61 2
12:00 Elspeet 2 VSCO '61 3
14:30 VSCO '61 4 Go Ahead Kampen 6
14:30 VSCO '61 5 KHC 4
14:30 Prins Bernhard 3 VSCO '61 6
14:30 VSCO '61 7 Nunspeet 7
14:30 Oene 6 VSCO '61 8

Vrouwen
10:30 Prins Bernhard VR1 VSCO '61 VR1
10:00 VSCO '61 MO17-1 Berkum MO17-1
10:00 VSCO '61 MO13-1 IJVV MO13-1
Programma van dinsdag 15/05/2018
Tijd Thuis Uit

Senioren
19:30 VSCO '61 4 CSV'28 3
19:30 VSCO '61 6 't Harde 5
19:30 Nunspeet 7 VSCO '61 7
Programma van woensdag 16/05/2018
Tijd Thuis Uit

Junioren
18:30 Be Quick '28 JO17-2 VSCO '61 JO17-1
Programma van zaterdag 19/05/2018
Tijd Thuis Uit

Pupillen
10:00 VSCO '61 JO13-1 Robur et Velocitas JO13-2
08:30 VSCO '61 JO13-2 VEVO JO13-1G
08:45 KHC JO13-2 VSCO '61 JO13-3
08:30 VSCO '61 JO11-1 ESC JO11-1
08:30 Be Quick '28 JO11-1 VSCO '61 JO11-2
08:30 VSCO '61 JO11-3G CSV '28 JO11-14G
08:30 Go Ahead Kampen JO10-2 VSCO '61 JO10-1
09:30 VSCO '61 JO10-2 Go Ahead Kampen JO10-5
10:30 VSCO '61 JO9-1 't Harde JO9-1
08:30 Batavia '90 JO9-3 VSCO '61 JO9-2
09:30 Unicum JO8-3 VSCO '61 JO8-2
10:30 VSCO '61 JO8-3 IJVV JO8-1

Junioren
13:00 Hatto Heim JO19-1 VSCO '61 JO19-1
10:20 KHC JO17-1 VSCO '61 JO17-1
12:15 CSV'28 JO15-3 VSCO '61 JO15-1
08:30 VVOG JO15-5 VSCO '61 JO15-2
08:30 VSCO '61 JO15-3 asv Dronten JO15-6

Senioren
14:30 VSCO '61 1 ESA 1
12:00 VSCO '61 2 Be Quick '28 2
14:00 KHC 3 VSCO '61 4
14:30 VSCO '61 6 EZC '84 2
14:30 VSCO '61 8 Wijthmen 3

Vrouwen
12:00 VSCO '61 MO19-1 asv Dronten MO19-1
10:00 VSCO '61 MO17-1 't Harde MO17-1
09:00 SC Genemuiden MO13-2 VSCO '61 MO13-1

Zaalvoetbal

Programma van maandag 30/04/2018
Tijd Thuis Uit
20:00 KZVV '75 1 VSCO '61 2
Programma van vrijdag 18/05/2018
Tijd Thuis Uit
21:00 SV Vaassen 1 VSCO '61 1
Programma van maandag 28/05/2018
Tijd Thuis Uit
21:00 STB 5 VSCO '61 2