VSCO'61 2

Komende wedstrijden van VSCO'61 2

Datum Thuis Uit
18/04/2020 WVF 3 VSCO '61 2
09/05/2020 ZAC 2 VSCO '61 2
16/05/2020 VSCO '61 2 Oene 2
23/05/2020 KHC 2 VSCO '61 2

Recente uitslagen van VSCO'61 2

Thuis Uit Uitslag
WVF 3 VSCO '61 2
ZAC 2 VSCO '61 2
VSCO '61 2 Oene 2
KHC 2 VSCO '61 2

Nieuws van VSCO'61 2

Oefenwinst tegen BlauwGeel’55

maandag 02 maart 2020

Door doelpunten van Rinse van der Velde, Dominique van de Grift en Luca Veldhoen heeft VSCO’61 de oefenwedstrijd tegen derdeklasser BlauwGeel’55 uit Ede met 3-0 gewonnen. Helaas verloor het tweede elftal later op de middag haar bekerweds...

lees meer >

Eerste en tweede elftal VSCO'61 spelen zaterdag thuis

donderdag 27 februari 2020

Zaterdag oefent het eerste elftal van VSCO’61 thuis tegen BlauwGeel’55 uit Ede. Deze wedstrijd begint om 14.30 uur. Om 17.00 uur trapt het tweede elftal af in het bekertoernooi tegen De Zweef 2. Eerste elftal Voor het vlaggenschip van De ...

lees meer >

Oefenwedstrijden tegen DSV’61 afgelast

vrijdag 10 januari 2020

Vanwege het overlijden van erelid Wijnand Hofman van DSV’61 vinden de oefenwedstrijden van het eerste en tweede elftal voor morgen geen doorgang. Wij wensen de familie Hofman en DSV’61 veel sterkte. Dinsdagavond speelt het eerste elftal ...

lees meer >

Stand VSCO'61 2

2e klasse C (regulier)

# Team G P S
  1 Be Quick '28 2 15 33 22  
  2 KHC 2 15 31 24  
  3 ZAC 2 15 30 27  
  4 SVI 3 15 30 12  
  5 VSCO '61 2 15 25 6  
  6 WVF 3 15 23 -3  
  7 Excelsior '31 3 15 20 3  
  8 ASC '62 2 15 16 -6  
  9 Swift '64 2 15 13 -2  
  10 Oene 2 15 13 -17  
  11 Oranje Nassau 3 15 10 -25  
  12 Berkum 4 15 4 -41  

Stand VSCO'61 2

Groep 1 16 (beker)

# Team G P S
  1 VSCO '61 2 3 9 4  
  2 Go Ahead Kampen 2 3 6 8  
  3 BAS 2 3 3 -1  
  4 Olympia'28 2 3 0 -11  

Stand VSCO'61 2

Groep 1 1/8 Finales (beker)

# Team G P S
  1 SDC '12 2 1 3 8  
  2 Sparta Nijkerk 2 1 3 3  
  3 Berkum 2 1 3 2  
  4 VVOP 2 1 3 2  
  5 De Zweef 2 1 3 1  
  6 Longa '30 2 1 3 0  
  7 Rohda Raalte 2 1 3 0  
  8 TVC '28 3 1 3 0  
  9 SDC Putten 3 1 0 0  
  10 AZSV 3 1 0 0  
  11 Jonge Kracht 2 1 0 0  
  12 VSCO '61 2 1 0 -1  
  13 DVOL 2 1 0 -2  
  14 Sparta Nijkerk 3 1 0 -2  
  15 De Treffers 2 1 0 -3  
  16 Concordia-W 2 1 0 -8  

Stand VSCO'61 2

Groep 1 KO2-SR1 (beker)

# Team G P S
  1 Rohda Raalte 2 1 3 5  
  2 Berkum 2 1 3 4  
  3 DOS '37 2 1 3 3  
  4 NSC Nijkerk 2 1 3 3  
  5 KHC 2 1 3 2  
  6 Sparta Nijkerk 2 1 3 2  
  7 VSCO '61 2 1 3 1  
  8 De Zweef 2 1 3 1  
  9 HHC Hardenberg 2 1 3 1  
  10 Sparta Nijkerk 3 1 3 0  
  11 Vroomshoopse Boys 2 1 0 0  
  12 Excelsior '31 3 1 0 -1  
  13 Nieuwleusen SV 2 1 0 -1  
  14 Unicum 2 1 0 -1  
  15 Berkum 4 1 0 -2  
  16 WHC 2 1 0 -2  
  17 Excelsior '31 2 1 0 -3  
  18 Wijhe '92 2 1 0 -3  
  19 SVI 2 1 0 -4  
  20 Oene 2 1 0 -5  

Stand VSCO'61 2

Groep 1 KO-SR1 (beker)

# Team G P S
  1 Vroomshoopse Boys 2 1 3 5  
  2 Berkum 2 1 3 4  
  3 HHC Hardenberg 2 1 3 4  
  4 DOS '37 2 1 3 3  
  5 Sparta Nijkerk 2 1 3 3  
  6 SVI 2 1 3 3  
  7 Wijhe '92 2 1 3 3  
  8 Excelsior '31 2 1 3 3  
  9 Rohda Raalte 2 1 3 3  
  10 Unicum 2 1 3 3  
  11 WHC 2 1 3 3  
  12 Berkum 4 1 3 1  
  13 NSC Nijkerk 2 1 3 1  
  14 KHC 2 1 3 1  
  15 Sparta Nijkerk 3 1 3 1  
  16 De Zweef 2 1 3 1  
  17 Excelsior '31 3 1 3 1  
  18 Nieuwleusen SV 2 1 3 0  
  19 VSCO '61 2 1 3 0  
  20 Oene 2 1 3 0  
  21 Gramsbergen 2 1 0 0  
  22 Hierden 3 1 0 0  
  23 Schalkhaar 2 1 0 0  
  24 WVF 3 1 0 -1  
  25 SDC Putten 2 1 0 -1  
  26 Hulzense Boys 3 1 0 -1  
  27 IJVV 2 1 0 -1  
  28 VVOG 3 1 0 -1  
  29 Enter 2 1 0 -1  
  30 DETO 2 1 0 -3  
  31 Berkum 3 1 0 -3  
  32 Schalkhaar 3 1 0 -3  
  33 VVOG 2 1 0 -3  
  34 Hulzense Boys 2 1 0 -3  
  35 Lemelerveld 2 1 0 -3  
  36 WZC Wapenveld 2 1 0 -3  
  37 Zeewolde 2 1 0 -3  
  38 TVC '28 2 1 0 -4  
  39 WVF 2 1 0 -4  
  40 SVZW 3 1 0 -5  

Totaalsponsor

Begeleiding

Gertjan Boeve  (Hoofdtrainer)
T: 06 - 337 51 648
Dennis van Tongeren  (Elftalleider)
T: 06 - 345 60 057
Kees Steert  (Keeperstrainer)
T: 06 - 280 47 992