VSCO’61 1 Zaal

Komende wedstrijden van VSCO’61 1 Zaal

Datum Thuis Uit
22/11/2019 Epe 1 VSCO '61 1
02/12/2019 VSCO '61 1 zvv Urk 3
24/01/2020 Andarinyo 2 VSCO '61 1
27/01/2020 VSCO '61 1 HZC/ Bultman-Hartholt 1
03/02/2020 HZC/ Bultman-Hartholt 1 VSCO '61 1
10/02/2020 VSCO '61 1 sc Genemuiden/ Bonthuis Vaartjes makelaars 1
17/02/2020 SVI 2 VSCO '61 1
28/02/2020 ZVV Dynamo Lelystad 2 VSCO '61 1
06/03/2020 FC Sedap 1 VSCO '61 1
09/03/2020 VSCO '61 1 Andarinyo 3
23/03/2020 VSCO '61 1 Epe 1
30/03/2020 VSCO '61 1 ZVV Dynamo Lelystad 2
10/04/2020 Andarinyo 3 VSCO '61 1
15/04/2020 csv Apeldoorn 1 VSCO '61 1
20/04/2020 VSCO '61 1 Andarinyo 2

Recente uitslagen van VSCO’61 1 Zaal

Thuis Uit Uitslag
Geen recente wedstrijden gevonden

Nieuws van VSCO’61 1 Zaal

Geen nieuws gevonden

Stand VSCO’61 1 Zaal

1e klasse 01 (regulier)

# Team G P S
  1 sc Genemuiden/ Bonthuis Vaartjes makelaars 1 5 12 16  
  2 Andarinyo 3 5 11 10  
  3 ZVV Dynamo Lelystad 2 4 10 11  
  4 csv Apeldoorn 1 5 9 8  
  5 HZC/ Bultman-Hartholt 1 4 7 10  
  6 VSCO '61 1 3 6 16  
  7 Andarinyo 2 3 3 1  
  8 SVI 2 5 3 -19  
  9 FC Sedap 1 4 0 -21  
  10 Epe 1 4 0 -32  

Stand VSCO’61 1 Zaal

Groep 1 1 (beker)

# Team G P S
  1 Sportclub Bemmel Zaal 1 0 0 0  
  2 De Gastronoom Arnhem 1 0 0 0  
  3 HHC Hardenberg 9 0 0 0  
  4 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 4 0 0 0  
  5 SV Putten 1 0 0 0  
  6 FC Tinnegieter 2 0 0 0  
  7 zvv Urk 3 0 0 0  
  8 VSCO '61 1 0 0 0  

Stand VSCO’61 1 Zaal

Groep 1 1 (beker)

# Team G P S
  1 SV Putten 1 1 3 5  
  2 Almelo Futsal Combinatie 5 1 3 5  
  3 Excelsior '31 14 1 3 4  
  4 FC Tinnegieter 2 1 3 4  
  5 VSCO '61 1 1 3 4  
  6 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 2 1 3 3  
  7 Walk Inn Boys 2 1 3 3  
  8 HHC Hardenberg 9 1 3 3  
  9 sc Genemuiden/ Bonthuis Vaartjes makelaars 1 1 3 2  
  10 Veensche Boys 1 1 3 2  
  11 Almelo Futsal Combinatie 3 1 3 2  
  12 Sportclub Bemmel Zaal 1 1 3 1  
  13 De Gastronoom Arnhem 1 1 3 1  
  14 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 4 1 3 1  
  15 DAVO 2 1 3 1  
  16 LZVV/MSML.NL 1 1 1 0  
  17 AZ 2000 - Elderveld 1 1 1 0  
  18 DAVO 4 1 1 0  
  19 csv Apeldoorn 3 1 1 0  
  20 De Lenco's 3 1 1 0  
  21 's Helo 1 1 1 0  
  22 zvv Urk 3 1 1 0  
  23 sc Genemuiden/ KLB BEMAT 2 1 1 0  
  24 Sportclub Bemmel Zaal 3 0 0 0  
  25 sv Loil 1/ de Muizenberg 0 0 0  
  26 Blauw Wit 1 1 0 -1  
  27 Almelo Futsal Combinatie 12 1 0 -1  
  28 FC Dinxperlo 1 1 0 -1  
  29 SP Teuge 1 1 0 -1  
  30 HHC Hardenberg 8 1 0 -2  
  31 SV Putten 7 1 0 -2  
  32 Heeten 1 1 0 -2  
  33 Blauw Wit '66 1 1 0 -3  
  34 avc Heracles 1 1 0 -3  
  35 sc Genemuiden/ van Dijk Heftrucks 4 1 0 -3  
  36 csv Apeldoorn 5 1 0 -4  
  37 't Peeske 1 1 0 -4  
  38 SV Putten 5 1 0 -4  
  39 ZVV Sparta Nijkerk 4 1 0 -5  
  40 Sparta E. 2 1 0 -5  

Stand VSCO’61 1 Zaal

Groep 1 1 (beker)

# Team G P S
  1 FC Dinxperlo 1 1 3 12  
  2 Veensche Boys 1 1 3 10  
  3 Heeten 1 1 3 9  
  4 Sparta E. 2 1 3 8  
  5 Almelo Futsal Combinatie 3 1 3 8  
  6 LZVV/MSML.NL 1 1 3 7  
  7 Blauw Wit 1 1 3 6  
  8 Almelo Futsal Combinatie 12 1 3 5  
  9 csv Apeldoorn 5 1 3 5  
  10 sc Genemuiden/ KLB BEMAT 2 1 3 5  
  11 VSCO '61 1 1 3 5  
  12 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 2 1 3 5  
  13 sv Loil 1/ de Muizenberg 1 3 5  
  14 DAVO 4 1 3 4  
  15 DAVO 2 1 3 4  
  16 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 4 1 3 4  
  17 ZVV Sparta Nijkerk 4 1 3 4  
  18 sc Genemuiden/ van Dijk Heftrucks 4 1 3 3  
  19 De Gastronoom Arnhem 1 1 3 3  
  20 Sportclub Bemmel Zaal 3 1 3 3  
  21 sc Genemuiden/ Bonthuis Vaartjes makelaars 1 1 3 3  
  22 avc Heracles 1 1 3 3  
  23 't Peeske 1 1 3 3  
  24 zvv Urk 3 1 3 2  
  25 SV Putten 1 1 3 2  
  26 AZ 2000 - Elderveld 1 1 3 1  
  27 FC Tinnegieter 2 1 3 1  
  28 Walk Inn Boys 2 1 3 1  
  29 HHC Hardenberg 8 1 3 1  
  30 De Lenco's 3 1 3 1  
  31 SV Putten 7 1 3 1  
  32 Almelo Futsal Combinatie 5 1 1 0  
  33 Sportclub Bemmel Zaal 1 1 1 0  
  34 Excelsior '31 14 1 1 0  
  35 Zalvo '89 1 1 1 0  
  36 ZVV Ede 3 1 1 0  
  37 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 3 1 1 0  
  38 Blauw Wit '66 1 1 1 0  
  39 DAVO 1 1 1 0  
  40 SP Teuge 1 1 1 0  
  41 Andarinyo 2 1 1 0  
  42 's Helo 1 1 1 0  
  43 Hoevelaken 1 1 1 0  
  44 csv Apeldoorn 3 0 0 0  
  45 HHC Hardenberg 9 0 0 0  
  46 SV Putten 5 0 0 0  
  47 SV Putten 11 1 0 -1  
  48 SML 1 1 0 -1  
  49 ZSW 2 1 0 -1  
  50 Exstudiantes Zwolle 1 1 0 -1  
  51 NSC Nijkerk 3 1 0 -1  
  52 ZVV Sparta Nijkerk 3 1 0 -1  
  53 ZVV Dynamo Lelystad 6 1 0 -2  
  54 FC Bordkrijt 7 1 0 -2  
  55 Dalfsen 1 1 0 -3  
  56 UNI ZVV 3 1 0 -3  
  57 Brakkenstein 3 1 0 -3  
  58 Exstudiantes Zwolle 2 1 0 -3  
  59 Excelsior '31 5 1 0 -3  
  60 VVG '25 2 1 0 -3  
  61 Loenermark 1 1 0 -4  
  62 Almelo Futsal Combinatie 6 1 0 -4  
  63 csv Apeldoorn 9 1 0 -4  
  64 's Helo 2 1 0 -4  
  65 HHC Hardenberg 3 1 0 -5  
  66 FC RDC 6 1 0 -5  
  67 Robur et Velocitas 3 1 0 -5  
  68 Sparta E. 4 1 0 -5  
  69 Almelo Futsal Combinatie 8 1 0 -5  
  70 Krayenhoff 1 1 0 -5  
  71 Brakkenstein 7 1 0 -6  
  72 Zavodo 76 4 1 0 -7  
  73 Almelo Futsal Combinatie 15 1 0 -8  
  74 Excelsior '31 6 1 0 -8  
  75 csv Apeldoorn 4 1 0 -9  
  76 SV Putten 8 1 0 -10  
  77 vv Montferland 1 1 0 -12  

Stand VSCO’61 1 Zaal

Groep 1 33 (beker)

# Team G P S
  1 VSCO '61 1 1 3 11  
  2 zvv Banzo 1 1 0 -11  

Stand VSCO’61 1 Zaal

Groep 1 032 (beker)

# Team G P S
  1 VSCO '61 1 1 3 9  
  2 FC Foppen/ Fusion Plaza 1 1 0 -9  

Tenuesponsor + warmingup shirtsponsor

Sporttassen + Warmingup shirt

Warmingup shirtsponsors

Begeleiding

Jan Vlieger  (Elftalleider)
T: 06 - 206 84 742