Bestuur

Ben Schreurs (voorzitter)
M: 06 - 464 16 304
E: b.schreurs@vsco.nl

Ben van Pijkeren (vice-voorzitter/penningmeester)
T: 0525 - 68 52 86
E: b.vanpijkeren@vsco.nl

Jan Kragt (secretaris)
M: 06 - 481 34 680
E: j.kragt@vsco.nl

Rinze Kaatman (PR & communicatie)
M: 06 - 387 43 138
E: r.kaatman@vsco.nl

Sjoerd Kwakkel (commerciële zaken)
M: 06 - 135 77 773
E: s.kwakkel@vsco.nl

Heimen Pap(bestuurslid voetbalzaken jeugd)
M: 06 - 319 15 280
E: h.pap@vsco.nl

Christiaan Bakhuizen (bestuurslid voetbalzaken senioren)
M: 06 - 480 18 488
E: c.bakhuizen@vsco.nl

25/01 14:30 Hulzense Boys 1 - VSCO '61 1
25/01 12:30 ASC '62 2 - VSCO '61 2
25/01 15:00 Go Ahead Kampen 5 - VSCO '61 5
25/01 14:30 VSCO '61 6 - Go Ahead Kampen 6
25/01 14:30 VSCO '61 7 - OWIOS 6
25/01 12:00 VSCO '61 VR1 - ESC VR1
01/02 14:30 VSCO '61 1 - PH 1
VSCO '61 2 2 - 6 SCD '83 1
IJVV 7 8 - 2 VSCO '61 6
VSCO '61 8 2 - 1 IJVV 9

Hoofdsponsor

Prins Bouw B.V.