Bestuur

Ben Schreurs (voorzitter)
M: 06 - 464 16 304
E: b.schreurs@vsco.nl

Ben van Pijkeren (vice-voorzitter/penningmeester)
T: 0525 - 68 52 86
E: b.vanpijkeren@vsco.nl

Jan Kragt (secretaris)
M: 06 - 481 34 680
E: j.kragt@vsco.nl

Rinze Kaatman (PR & communicatie)
M: 06 - 387 43 138
E: r.kaatman@vsco.nl

Sjoerd Kwakkel (commerciële zaken)
M: 06 - 135 77 773
E: s.kwakkel@vsco.nl

Heimen Pap(bestuurslid voetbalzaken jeugd)
M: 06 - 319 15 280
E: h.pap@vsco.nl

Christiaan Bakhuizen (bestuurslid voetbalzaken senioren)
M: 06 - 480 18 488
E: c.bakhuizen@vsco.nl

11/04 14:30 IJVV 8 - VSCO '61 7
11/04 14:30 VSCO '61 8 - Swift '64 4
11/04 14:30 VSCO '61 JO19-1 - Dos Kampen JO19-3
17/04 21:30 Victoria Boys VR30+1 - VSCO '61 VR30+1
18/04 14:30 Den Ham 1 - VSCO '61 1
18/04 14:30 WVF 3 - VSCO '61 2
18/04 11:45 Hattem 2 - VSCO '61 3
VSCO '61 VR30+1 SV Vaassen VR30+2
Victoria Boys VR30+1 VSCO '61 VR30+1
VSCO '61 VR30+1 SV Zwolle VR30+1
VVOG VR30+1 VSCO '61 VR30+1

Hoofdsponsor

Prins Bouw B.V.